Szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

27 czerwca 2026 spotkaliśmy się w kościele na Edge Hill, żeby wspólnie zamknąć ten rok. Po krótkiej mszy przyszedł czas na to, na co wszyscy czekaliśmy- uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie naszych absolwentów.

Niejednej osobie zakręciła się wtedy łza w oku. Niektórzy z naszych uczniów spędzili w tej szkole całe 12 lat- od malucha do młodego dorosłego. Patrzenie, jak rośniecie przez te wszystkie lata, było dla nas ogromną radością. Dziękujemy za Wasz czas, zaangażowanie i za to, że tworzyliście tę społeczność razem z nami. Będzie nam Was brakować.

Ogromne podziękowania należą się też rodzicom. Wiemy, ile wysiłku kosztuje organizacja sobotnich poranków – i to nie przez rok, ale przez całe lata. Dziękujemy za cierpliwość, wsparcie i za to, że zawsze mogliśmy na Was liczyć.

Tego dnia pożegnaliśmy też dwie wyjątkowe osoby: siostrę  Karolinę, która przez ostatnie lata była częścią naszej społeczności ucząc religii, oraz Weronikę Brudzińską — nauczycielkę muzyki i założycielkę szkolnego chóru. Weronka spędziła w naszej szkole 12 lat jako nauczycielka, pożniej jako aststentka i nauczycielka muzyki. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz do nas wróci!

Jak co roku, pożegnaliśmy również naszych asystentów, którymi w naszej szkole bywa, są właśnie abiturienci. Ich miejsce zajmą nowi chętni spośród tegorocznych absolwentów. Tradycja trwa!

Czas na zasłużony odpoczynek! Życzymy Wam wspaniałych wakacji.

Do zobaczenia 12 września!